*  Nisan 2021 Burç Tahminleriniz Burada
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0
( Yorum )
102
( Okunma )
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Administrator
11
(Mesajlar)
11
(Konular)
Mar 2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
03-30-2021, 11:24 PM
[Resim: horoscopeledeariestaurusgemini.jpg]
Nisan'a hoş geldiniz güzeller İnsanlar! Hava ısınıyor ve daha fazla insan aşı oluyor . Geveze Merkür 3 Nisan Cumartesi günü cesur Koç burcuna girdiğinde , hepimiz ne istediğimizi sormaya hazır hissediyoruz. İnsanları memnun eden ve pasif agresif yorumlarla ve iddialı bir şekilde ihtiyaçları belirten. 11 Nisan Pazar günü Koç burcundaki yeni ayı daire içine alın , çünkü bu tarih yeni başlangıçları ve yeni başlangıçları işaret eder. 
 
 
Sevgili gezegen Venüs , 14 Nisan Çarşamba günü şehvetli Boğa'ya giriyor ve hepimizin aşk ve seks konusunda daha hoşgörülü davranmamıza yardımcı oluyor. Bu, tarihlere "evet" demek, mastürbasyon yapmak için evde kalmak ve yatakta ne istediğinizi sormak anlamına gelir. 
Nisan, onlar hakkında ne hissettiğimizi başkalarına iletmemizi istiyor.  
Lüks Boğa sezonu resmi olarak 19 Nisan Pazartesi günü başlıyor . Aynı gün, haberci Merkür de çalışkan toprak burcuna girer. Aşk, güzellik ve bolluk gezegeni Venüs Boğa'yı yönettiği için, önümüzdeki birkaç hafta tamamen şımartmak ve kişisel bakım ile ilgili. Boğa aynı zamanda sadakat, güvenilirlik ve sıkı çalışma ile ilgilidir. Birçoğumuz bir yıl içinde ilk kez şimdi etrafta arkadaşlarla görüşeceğiz . Sevdiklerinizle bağlantınız koptuğunda kendinizi kötü hissetmeyin. Bu, salgının etkilerinin bir parçası. Yeniden bağlandığınızda sizin için ne kadar önemli olduklarını onlara söylemeyi unutmayın, çünkü Nisan Ayı başkalarına onlar hakkında ne hissettiğimizi anlatmamızı istiyor.  
 
Alıntı: Boğa mevsimini kutlamak için çikolata kaplı çilek yiyin ve mümkünse Venüs'ü onurlandırın.
Savaşçı Mars gezegeni 23 Nisan Cuma günü Yengeç burcuna giriyor ve evle ilgili konularda kendimizi savunmamıza yardımcı oluyor. Bu, sizin için işe yaramayan bir yaşam durumundan çıkmak veya sonunda partnerinize onlarla birlikte taşınmak istediğinizi söylemek anlamına gelebilir. 26 Nisan Pazartesi günü Akrep burcundaki parlak dolunayı kullanın, bu ister bir partnerle sevişmek ister en sevdiğiniz kitabı okurken banyoda lüksleşmek anlamına gelir. Ölüm ve yeniden doğuş gezegeni olan Plüton, 27 Nisan Salı günü yıllık geri hareketine başlıyor ve 6 Ekim Çarşamba gününe kadar kalacak.. Bu aylarda, kötü alışkanlıkları bırakmamız ve evren bizim için yapmadan önce şeytanlarımıza hitap etmemiz isteniyor. Ancak bu gerileme her yıl olur, bu yüzden çok fazla strese girmeyin. Sadece nefes al ve iyi olacaksın. Boğa mevsimini kutlamak için çikolata kaplı çilek yiyin ve mümkünse Venüs'ü onurlandırın. Gelecek ay görüşürüz! 
Burçtan Nisan Tahminleri
Koç (21 Mart - 19 Nisan)
Bu ay yaşam durumunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsunuz, Koç, bu bir partnerle taşınmak anlamına gelebilir. Sadece ihtiyaçlarınıza bağlı kaldığınızdan emin olun. Hepimiz COVID sırasında fedakarlık yapmak zorunda kaldık, ancak kendinize sadık kalmak ve istediğiniz şeyin peşinden gitmek sorun değil. Bazen otoriter olabilirsiniz, bu nedenle etkili iletişim becerilerinizi kullanmayı unutmayın. 
Boğa (20 Nisan - 20 Mayıs)
Zodyakın en çalışkan işaretlerinden birisin, ama hak ettiğin kadar para alıyor musun? Nisan Ayı, hem işte hem de kişisel ilişkilerde değerinizi sormanıza yardımcı olur. Sevgiye olan sadakati bazen karıştırdığınız için, son tarihinizi geçmiş ilişkilerde kalmaya dikkat edin. Bu ay kabuğunuzdan kopmaktan korkmayın. Sonuçta bu senin sezonun!  
İkizler (21 Mayıs - 20 Haziran)
Zodyakın sosyal kelebeği sensin ve flört etmeyi ve onu hafif tutmayı seviyorsun. Öyleyse Nisan Ayı neden tüm hisleri hissettiriyor? Çoğumuz için salgın önceliklerimizi değiştirdi. Merak etmeyin, hepsine sahip olabilirsiniz . Sadece kendinizi doğru bir şekilde ifade etmek için kelimeleri bulmanız ve neye ihtiyacınız olduğunu sormanız gerekir. 
Yengeç (21 Haziran - 22 Temmuz)
Nisan, beklediğiniz profesyonel arama veya e-posta gibi heyecan verici yeni başlangıçlar getiriyor. Daha fazla paranın peşindeyseniz, ayın sonunda Akrep'teki dolunay, seks büyüsünü denemek veya sizin için hangi şekilde işe yarıyorsa bolluğu tezahür ettirmek için mükemmel bir zamandır. 
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Evet, genellikle haklısın Aslan Burcu ve muhteşem görünürken ne demek istediğini anlıyorsun. Ancak bu, görüşlerinizin sizinle birlikte gelişemeyeceği, değişemeyeceği ve büyüyemeyeceği anlamına gelmez. Bu ay başkalarından öğrenmeye açık olun. Bunu yapabilirseniz, hazırlanın çünkü sosyal hayatınız bir ziyafet için. Yeni havalı insanlarla tanışacak ve hatta bol profesyonel haberler alacaksınız. 
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevmenin pek çok yolu var sevgili Başak ve Nisan Ayı, kapsamınızı genişletmenizi istiyor. Oryantasyonunuzu veya cinsiyetinizi keşfetmeyi ya da yeni bir ilişki formatı denemeyi düşünüyorsanız, bu yolculuğunuza başlayacağınız aydır. İşler biraz duygusal olabilir, ancak unutmayın, duygularınızı göstermenizde sorun yok! 
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Dengenin işareti olarak, aşk hayatınız istikrarlı olduğunda ve Nisan Ayı tam da bunu getirdiğinde en mutlu olursunuz. Evet, önünüze gelen orgazmlar var, ancak kişisel yaşamınız sırayla, kariyerinize de odaklanmaya hazırsınız. O parayı alma zamanı, Terazi. 
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Biraz yoğun olabilirsin Akrep. Bu ay kendinize sorun: Gerçekten paranoyak olmak için bir nedeniniz var mı yoksa sadece bela mı arıyorsunuz? Yönetici gezegenlerinizden biri olan Plüton geriye doğru gittiğinde, endişelenmenize gerek olmayan şeyleri bırakmaya zorlanacaksınız. Nisan aynı zamanda yumuşaklık ve samimiyet getiriyor, bu da size bu yolculukta yardımcı oluyor. 
Yay (22 Kasım - 21 Aralık)
Gururun savunmasızlığın önüne geçebilir, Yay ve biraz daha açık olmaya dayanabilirsin. Nisan Ayı, arkadaşlarınızı ve sevgililerinizi içeri almanızı istiyor ve karşılığında büyük bir ödeme vaat ediyor. Gezegenler, kişisel bakımınızın zirvesinde kalmanıza yardımcı olmak için buradalar, böylece yolunuza çıkan tüm bolluğun tadını çıkarabilirsiniz. 
Oğlak (22 Aralık - 19 Ocak)
Prezervatif, kayganlaştırıcı ve öpücüklere dayanıklı ruj stoklayın çünkü Nisan Ayı seks hayatınız için çok önemli, Oğlak burcu. Tek yapmanız gereken, şefkatinizle biraz daha anlamlı olmak. Pek çoğumuz gibi, salgın nedeniyle arkadaşlarınızdan ayrıldınız, ancak bu ay nihayet yetişme şansı getiriyor. 
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Büyüleyici tarafınıza dokunun ve evinizi bir bahar temizliği ritüeli olan Aquarius ile süsleyin. Uzak doğanız sizi bazıları için gizemli ve çekici kılabilir, ancak yine de etkili bir şekilde nasıl iletişim kuracağınızı bilmeniz gerekir. Ayın sonunda, Pluto retrograd sizden bu dengeyi bulmanızı ister. 
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sen romantizmi ve ateşli seksi hak ediyorsun, Balık Burcu. Bunu senden başka herkes biliyor gibi görünüyor! Nisan Ayı, güvensizliklerin hepsine sahip olmanıza engel olmanıza izin vermenizi istiyor. Ve hepsine sahip olmaktan bahsetmişken, ay, haberci Mercury'nin küçük bir yardımı ile mali nimetlerle açılıyor. 


Foruma Git: